Firma Profili Firma Profili

Firma Profili

BİLEN, ticari hayatını nesillerdir sürdüren bir sanayi kuruluşu olup, yurtiçi ve yurtdışında otomotiv, iş makinası, traktör, jeneratör ve zırhlı araç üreticilerine egzost ve emisyon kontrol sistemleri, her türlü malzeme, çap ve kalınlıkta bükümlü borular, ürün/sistem tasarım ve geliştirme konularında tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Uzun soluklu bir kuruluş olmanın getirdiği köklü tecrübe ile iş yapma teknikleri ve kendine has çalışma atmosferinden kaynaklanan çalışma disiplini müşteriler tarafından tercih edilmesindeki başlıca sebeplerdir.

Yönetilebilir bir tedarik zinciri ve üretim sistemi kadar, bilgi birikiminin gücüne inanan ekibiyle Türkiye'nin bir çok köklü kuruluşuna parça tasarım, test- ölçüm, hızlı prototipleme, seri üretim ve zamanında teslimat hizmetlerini geniş bir ürün çeşitliliğinde sunabilmektedir. Tasarım ve test hizmetleri esas olarak ana sanayi müşterilerine verilmekte olup, spesifik teknik altyapı ve know-how gerektirir. Bu çalışmalar Bilen Mühendislik ve Ar-Ge bölümleri tarafından, müşterinin ilgili departmanlarıyla iletişim halinde, her uygulama ve motor verilerine özel yürütülür. Prototipleme ve testler de aynı ekip tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

BİLEN, 2014 yılında taşındığı Düzce Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni ve modern fabrikasından Türkiye'nin her bölgesine ve Dünya'nın bir çok farklı noktasına sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir.

Misyon

Yüksek motivasyonlu ve eğitimli ekip üyeleri ile ürettiği parçalara ve sunduğu hizmetlere değer katarak, müşteri beklentilerinin ötesine geçmek, yeni teknolojilerle iş potansiyelini geliştirmek, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için çevre dostu yöntemlerle üretim yapmak, iş verimliliğini üst seviyede tutmak ve büyüme ile varlık değerlerini artırmaktır.

Vizyon

Kendi iş kolunda kalite, bölge ve ülke ekonomisine katkı ve çevre konularında önde gelen küresel firmalar arasında yer almak. Dünya’daki gelişmişlik üst standardına uygun ekipman, kaliteli ürün ve hizmetler, rekabetçi fiyat ve teknik yeterlilik açısından kendi sektöründe örnek firmalar arasındaki yerini muhafaza etmek, daha ileri götürmektir.

Kopyalanamaz © 2017 | Bilen Egzost San Tic. A.Ş.